قوانین سایت

شرایط رزرو اینترنتی

 قوانین رزرو هتل

1 ) صحت و سقم اطلاعات درج شده هتل ها و كلیه اطلاعات و مشخصاتی كه از هتل و هتل آپارتمانها اعم از : نرخ نامه، روش محاسبه عوارض، حق سرویس، وجود صبحانه، برای اتاق ها، استخر و سونا، ترانسفر از فرودگاه و راه آهن و كلیه امكانات و تجهیزاتی كه بر روی سایت sepantagasht.com و سایتهای متصل به این سامانه رزرواسیون قرار دارد، عینا از هتل مربوط استعلام شده است و شبكه عینا مطالب را در سایت نمایش داده است، كلیه مسئولیت های مربوط به اطلاعات بر عهده هتل مورد نظر می باشد. شما كاربر گرامی در صورت ایجاد كوچكترین شك و تردید در خصوص اطلاعات ذكر شده، بر روی سامانه رزرو می توانید، قبل از اقدام به رزرو هتل مربوطه، اقدام به بررسی صحت و سقم اطلاعات مربوطه نمایید.و از انجا كه بر اساس سیاست كاری شبكه هیچ اطلاعات تماسی از هتل های عضو سامانه بر روی سایت ها  قرار نمی گیرد،شما می توانید از درگاههای دیگر اطلاعاتی، اقدام به پیدا نمودن شماره های تماس هتل مورد نظرتان نمایید.

2 ) كلیه رزروهایی كه بطور خودكار تا انتها بصورت اینترنتی انجام شده و یا آنهایی كه در مرحلة نهایی با مجوز و تایید نهایی مركز ، نهایی می گردند با مسئولیت این مركز تعیین جا و نهایی گردیده اند ، لیكن در مواردی نادر احتمال ، لغو رزرو تنها چند ساعت ( اداری )  پس از انجام رزرو اینترنتی بدلایل اشتباهات هتل ، مشاهده خرابی و مشكلات در اتاق رزرو شده ، دلایل امنیتی در هتل بدلیل همزمانی رزرو با ورود افراد بلند پایه و یا اشتباهات كارمندان مركز و یا كارمندان رزرواسیون هتل وجود خواهد داشت ، كه در این موارد سعی می گردد هتل دیگری در همان زمان برای مسافر تهیه شده و یا در صورت عدم امكان ، وجه به مسافر بازگردد ، و در این موارد مسافر حق هیچگونه اعتراضی به این مركز را نخواهد داشت.

3 ) بدلیل نبود بستر آنلاین در بسیاری از هتل ها و یا رزرو هتل توسط گارانتی کنندگان هتل و یا مراکز رزرو هتل در تهران حتی پس از انجام رزرو و پرداخت وجهی بازه زمانی جهت رسیدن اطلاعات رزرو شما به بخش پذیرش هتل نیاز می باشد فلذا ممکن است از زمان قطعی شدن رزرو شما و ارسال اطلاعات به هتل و ثبت و تایید مدیریت آن هتل و بروکراسی اداری هتلها ( علی الخصوص هتلهای دولتی و نیمه دولتی ) کارمندان بخش رزرو از آن آگاه باشند. در صورت نیاز به استعلام می توانید به مسئول مرتبط که در رسید شما نام وی درج گردیده است تماس حاصل نمایید.

4) شما قوانین لغو رزرو را مطالعه و به آن آگاه می باشید جهت مشاهده قوانین لغو رزرو اینجا کلیک نمایید.

5 ) در صورت عدم مراجعه مسافر در زمان رزرو، اتاق برای مسافر خالی نگاه داشته شده و هیچگونه وجهی مسترد نخواهد شد.

6 ) همراه داشتن مدارک سجلی و اوراق شناسایی در زمان مراجعه به هتل الزامی است و سامانه رزرواسیون مهر هیچگونه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.

7 ) شرط استفاده از اتاق مشترک و یا سوئیت آپارتمان و یا اتاقهای کانکت داشتن محرمیت مطابق با شرع مقدس اسلام می باشد و ارایه مدارک لازم جهت اثبات محرمیت در زمان مراحعه به هتل الزامی است.

8 ) پذیرش خانمهای مجرد بدون همراهی مرد محرم ( بجز جزیره کیش ) در هتل امکان پذیر نمی باشد مگر اینکه سفر جهت شرکت در امتحان , کنکور , مسابقه و ... ویا ماموریت اداری به استناد گواهی لازم امکانپذیر است .

9 ) استفاده از اتاق مشترک در اکثر هتلها برای هر ایرانی و فرد یا افرادی که تبعه کشور دیگری است امکانپذیر نمی باشد در صورت داشتن شرایط مشابه قبل از رزرو استعلام گردد در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه سامانه رزرواسیون مهر نخواهد بود.

10 ) زمان تحویل و یا تخلیه اتاق مطابق با قانون آن هتل می باشد در صورت نیاز به تحویل اتاق زودتر از زمان مورد نظر و یا تخلیه دیرتر از زمان اعلام شده حتما هماهنگی قبلی انجام پذیرد.

11 ) تمامی هماهنگی های قبلی جهت شرایط خاص باید در واچر مسافر ( تاییدیه رزرو ) ثبت گریده باشد در غیر قابل قبول نخواهد بود.

12 ) در صورت پرداخت به روش غیر اینترنتی ( پرداخت غیر اینترنتی و یا اینترنتی از طریق غیر این سایت ) بدلیل نامشخص بودن واریز کننده فورا باید پس از واریزی اعلام گردد و تاییدیه رزرو دریافت گردد در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه سامانه رزرواسیون مهر نخواهد بود.

13 ) رزرو پس از پرداخت کامل قطعی خواهد بود, واریزی علی الحساب و یا عدم اعلام به سامانه پس از واریزی و یا مشکلات سیستم بانکی در پرداخت آنلاین بطوریکه وجه آن به حساب این شرکت واریز نگردیده باشد بعنوان رزرو قطعی منظور نخواهد شد.

14 )  این سامانه بدلیل نسبی بودن خدمات  هیچگونه مسئولیتی در قبال مواردی مانند استقبال در فرودگاه و راه آهن، كیفیت اتاق، كیفیت غذا و خدمات هتل و غیره را ندارد .

15 ) قطعی بودن رزرو و شرایط رزرو شده صرفا به واچر ( تاییدیه رزرو ) مستند خواهد بود و شرایطی غیر از این رسمیت نخواهد شد در صورتی که در تاییدیه رزرو موارد درخواست شده شما ذکر نشده است فورا پیگیری نمایید.

16 ) قیمت اعلام شده با احتساب تمام عوارض , سرویسها و مالیات بر ارزش افزوده 6% محاسبه گردیده است و شما در هتل بابت رزرو خود هزینه ای پرداخت نخواهید داشت.

17 ) تا زمانی که رزرو شما آماده پرداخت نشده باشد احتمال تغییر تخفیفهای اعلام شده  وجود دارد در حقیقت قیمت اعلام شده در تاییدیه رزرو شما تازمانی اعتبار دارد که رزرو خود را قطعی نمایید در صورتی که رزرو شما منقضی گردد احتمال تغییر قیمت می باشد.و ممکن است در صورت پیگیری مجدد قیمت تغییر نماید.

18 ) سایر قوانین مطابق با قانون رزرو هتل ها در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و مراجع مرتبط می باشد.

19 ) سایر قوانین رزرواسیون اینترنتی مطابق با قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.

توجه :

كسانی كه به هر شكل در سامانه رزرو ایجاد مزاحمت و اختلال نمایند ، اعم از ایجاد رزروهای موقت متعدد یا تماسهای تلفنی و غیره ، با استناد به قانون تجارت الکترونیک و به عاملیت پلیس فتا ( پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات )  برخورد جدی صورت گرفته و مراتب جهت پیگیری به دستگاه قضایی ارجاع خواهد شد.